



2 800 ₴/пара
Купити простати СМАРТ SMART 25 мм (розширювачі) для дисків СМАРТ SMART в Києві Ви можете в нас.
Полегшені алюмінієві проставки для розширення колії СМАРТ
Параметри проставок СМАРТ:
PCD (разболтовка): 3/112 (3*112, 3-112, 3х112)
Товщина простати: 25 мм (2,5см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 57,1 мм
Високий діаметр (до диска): 57,0 мм
Центрувальний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: анодування
* Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) без болтів *
У наявності є подовжені болти для SMART СМАРТ під проставки 25 мм.
Проставки виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії.
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 25 мм (2,5 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Марка | Smart |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Smart FORTWO Coupe (453) 2014-, Smart FORFOUR (453) 2014-, Smart CABRIO (450) 2000-2004, Smart CITY-COUPE (450) 1998-2004, Smart CROSSBLADE (450) 2002-2003, Smart ROADSTER (452) 2003-2005, Smart ROADSTER Coupe (452) 2003-2005, Smart FORTWO Coupe (450) 2004-2007, Smart FORTWO Cabrio (450) 2004-2007, Smart FORFOUR (454) 2004-2006, Smart FORTWO Coupe (451) 2007-, Smart FORTWO Cabrio (451) 2007- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |