






3 100 ₴/пара
Проставки (шайби) для колісних дисків БМВ Е30 BMW E30 30 мм 2,5 см 4x100 57,1
***Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 8 шт. подовжених болтів****
PCD (розболтовка): 4х100
Товщина: 30 мм (3,0см)
ЦО вхід (центральний отвір): 57,1 мм
ЦОвихід (центральний отвір): 57,0 мм
Центрувальний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: антикорозійне анодобування
Проставки дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3,0 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора".
У наявності є проставки завтовшки 15 мм, 20 мм, 25 мм і 30 мм для BMW E30 і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW 3 Cabriolet (E30) 1985-1993, BMW 3 Touring (E30) 1987-1994 |
| PCD | 100 |
| Стан | Новий |
| Марка | BMW |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Виробник | BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |