









3 900 ₴/пара
Колісні проставки Мерседес 25мм. Проставки коліс Мерседес 2,5см 5х112 66,6 для Mercdes-Benz. Наскрізні колеса PCD 5x112 DIA 66.6 Проставки 2,5см Mercedes GL. Проставки 2,5см Mercedes-Benz GL X164 (2006>2009). Проставки 2,5см Mercedes-Benz GL X164 Restyling (2009>2012). Проставки 2,5см Mercedes-Benz GL X166 (2013>2016)
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера R14, клас міцності 10.9, цинк, шестигранник під ключ 17 мм.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина: 25мм (2,5см)
Центрувальний виступ: є!
Діаметр центрувального виступу: 66,6мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходять на автомобілі Mercedes Benz:
Mercedes-Benz GL X164 (2006>2009)
Mercedes-Benz GL X164 Restyling (2009>2012)
Mercedes-Benz GL X166 (2013>2016)
Mercedes GL (166) 2012> GL 500 4Matic (4.0)
Mercedes GL (166) 2012> GL 450 4Matic (3.0)
Mercedes GL (166) 2012> GL 350 BlueTEC 4Matic (3.0)
Mercedes GL (166) 2012> GL 350 BlueTEC 4Matic (3.0)
Mercedes GL (166) 2012> GL 500 4Matic (4.7)
Mercedes GL (166) 2012> GL 550 4Matic (4.7)
Mercedes GL (166) 2012> GL 450 4Matic (4.7)
Mercedes GL (166) 2012> GL 400 4Matic (3.0)
Mercedes GL (166) 2012> GL 500 4Matic (4.7)
Mercedes GL (166) 2012> GL 350 BlueTEC 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 320 BlueTEC 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 350 CDI 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 450 CDI 4Matic (4.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 350 CDI 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 350 BlueTEC 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 550 4Matic (5.5)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 320 CDI 4Matic (3.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 420 CDI 4Matic (4.0)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 500 4Matic (5.5)
Mercedes GL (164) 2006>2012 GL 450 4Matic (4.7)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | ML-Class |
| Сумісність з моделлю | ML-Class |
| Серія | GL-KLASSE (X166) 2012- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz GL-KLASSE (X164) 2006-2012, Mercedes-Benz GL-KLASSE (X166) 2012- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |