




5 000 ₴/пара
Колесові проставки-адаптери 40 мм для BMW X5 E53, BMW X3 E83, BMW 7 E65. Проставки БМВ 4 см PCD 5x120 Ø72,6мм з нарізними футорками М14х1,5
Адаптери завтовшки 30 мм із центрувальним виступом Ø72, 6 мм і футорками М14х1,5 для БМВ Х5 Е53, БМВ Х3 Е83, БМВ 7 Е65.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø72,6мм
Товщина: 40мм
Футорки: М14х1,5
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Адаптери виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії. Ці адаптери легші за сталеві понад 2,5 раза.
Ціна вказана за пару (2 шт.) адаптерів і 10 шт. болтів для кріплення його до стопи автомобіля.
Сумісність:
BMW X5 I (E53) [1999...2003]
BMW X5 I (E53) Facelift [2003...2006]
BMW X3 I (E83) [2003...2006]
BMW X3 I (E83) Facelift [2006...2010]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) [2001...2005]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) Facelift [2005...2008]
Ці адаптери (проставки) дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
У наявності в Києві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 40 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E53) 2000-, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X3 (E83) 2004- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Виробник | BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |