




3 500 ₴/пара
Колесові проставки 30 мм для BMW X5 E53 BMW X3 E83. Наскрізні проставки БМВ Х5 Е53 БМВ Х3 Е83 3см PCD 5x120 Ø72,6мм.
Наскрізні колісні проставки 30 мм з центрувальним виступом Ø72,6 мм для BMW X5 в кузове Е53 (1999-2006) и BMW X3 в кузове Е83 (2003-2010)
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø72,6мм
Товщина: 30мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії. Алюмінієві проставки легші за сталеві понад 2,5 раза.
Ціна вказана за пару (2 шт.) проставок і 10 шт. подовжених болтів.
Сумісність:
BMW X5 I (E53) [1999...2003]
BMW X5 I (E53) Facelift [2003...2006]
BMW X3 I (E83) [2003...2006]
BMW X3 I (E83) Facelift [2006...2010]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) [2001...2005]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) Facelift [2005...2008]
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
У наявності в Києві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E53) 2000-, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X3 (E83) 2004- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 7-Series |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |