







3 500 ₴/пара
Колісні проставки 20мм для BMW X5 F15, BMW X5 E70, BMW X5M F85, BMW X6 F16, BMW X6 E71, BMW X6M F86. Наскрізні проставки БМВ Х5 Ф15, БМВ Х5 Е70, БМВ Х5М Ф85, БМВ Х6 Ф16, БМВ Х6 Е71, БМВ Х6 Ф86 2см PCD 5x120 Ø74,1мм.
Наскрізні колісні проставки 2 мм з центрувальним виступом Ø74,1мм для BMW X5 и BMW X6.
Параметри:
PCD (розболтовка): 5x120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø74,1мм
Товщина: 20мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії. Алюмінієві проставки легші за сталеві понад 2,5 рази.
Ціна вказана за пару (2шт) проставок і 10шт чорних подовжених болтів.
Болти в комплекті М14х1,25х48мм з конусною посадкою та головкою під ключ 17мм, покриття чорний цинк, клас міцності 10.9, країна виробництва Італія.
Сумісність:
BMW X5 E70 (2006-2010)
BMW X5 E70 Restyling (2010-2013)
BMW X5 F15 (2013-2018)
BMW X5M F85 (2014-2019)
BMW X6 E71 (2008-2012) только для задней оси
BMW X6 E71 Restyling (2012-2014) только для задней оси
BMW X6 F16 (2014-2019)
BMW X6M F86 (2014-2019)
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 20мм (2см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок і М обвісів.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
В наявності в Києві.
В Києві можливий самовивіз.
Відправка в день замовлення при оформленні заявки до 17.00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Серія | X5 (F15) 2012- |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 74.1 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |