





3 100 ₴/пара
Колісні проставки Ауді 15мм. Проставки коліс Ауді 1,5см 5х112 66,6 для Audi. Наскрізні колісні проставки Audi PCD 5x112 DIA 66.6 Проставки для виносу диска Audi A4 Audi S4 Audi A5 Audi S5 Audi A6 Audi S6 Audi A7 Audi S7 Audi A8 Audi S8.
## Ціна вказана за 2шт проставки і 10шт подовжених болтів ##
* Болти у комплекті М14х1,5 напівсфера, клас міцності 10.9, шестигранник під ключ 17мм.
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина: 15мм (1,5 см)
Центральний виступ: є!
Діаметр центровочного виступу: 66,6 мм
Матеріал: Кований алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходять на автомобілі AUDI:
Audi A4 B8 (2007...2012)
Audi A4 B8 Facelift (2011...2016)
Audi A4 B9 (2015...2020)
Audi A4 B9 Facelift (2019...2022)
Audi A5 8T/8F (2007...2016)
Audi A5 F5 (2016...2020)
Audi A6 C7 (2011...2018)
Audi A6 C8 (2018...2022)
Audi A7 4G8 (2010...2015)
Audi A8 D4 (2010...2014)
Audi A8 D5 (2018...2022)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Марка | Audi |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Audi A6 Avant (4G5 C7) 2011-, Audi A7 Sportback (4GA) 2010-, Audi A4 (8K2 B8) 2007-, Audi A4 Avant (8K5 B8) 2007-, Audi A4 Allroad (8KH B8) 2009-, Audi A6 (4G2 C7) 2010- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Mercedes-Benz, Volkswagen, Porsche, BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |