







300 ₴/комплект
Центрувальні кільця на ступицю 72,6-65,1 для установки дисків від БМВ на Фольцваген Транспортер Т5 Мульван Амарок. Проставочні кільця 72,6 - 65,1 для дисків BMW при установці їх на Volkswagen Transporter T5 Multivan Amarok. Перехідні кільця на ступицю 72.5/65.1. Центровочні кільця 72,6-65,1.
# Ціна вказана за комплект (4шт) #
Параметри кілець 72,6-65,1:
Зовнішній діаметр: 72,6 мм
Внутрішній діаметр: 65,1 мм
Товщина: 10мм
Матеріал: пластик
Колір: чорний
Застосовуються для центрування дисків зі ступицею 72,5 мм (72,6 мм) на ступицях Volkswagen 65,1 мм (Transporter, T5 Multivan, Amarok)
Також слід пам'ятати що при установці дисків від БМВ на VW Transporter, T5 Multivan, Amarok їх не можна прикручувати оригінальними болтами фольксваген. Оригінальні болти фольксваген мають прижимну частину у формі півсфери, а посадочні місця в дисках БМВ розраховані на болти з прижимною частиною у формі конуса. При використанні оригінальних болтів Volkswagen з дисками від БМВ пляма контакту болта з диском буде критично малою і болти будуть самовільно відкручуватися!
Для кріплення дисків від BMW слід використовувати болти М14х1,5х28мм конус.
На останніх фото наглядно показано, як оригінальний болт VW T5 буде стикатися з поверхнею диска BMW (не всією поверхнею півсфери, а лиже вузькою смужкою в одному місці півсфери).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Термопластик |
| Внутрішній діаметр | 65.1 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 72.6 мм |
| Стан | Новий |
| Марка | Volkswagen |
| Сумісність | Volkswagen TRANSPORTER T5 2003-, Volkswagen AMAROK 2010-, Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM 7HN 7HF 7EF 7EM 7EN) 2003- |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Виробник | VW |