






3 200 ₴/пара
Колесні проставки БМВ 15мм PCD 5x112 DIA 66.6. Колісні проставки BMW G20 15мм. Колісні проставки BMW G21 15мм. Проставки для виносу дисків BMW G20 G21. Чорні ковані проставки BMW G20 G21.
# Ціна вказана за пару проставок (2шт) та 10шт подовжених болтів #
* болти в комплекті чорний цинк, клас міцності 10.9
В наявності є більше 1 пари. Якщо Вам потрібно більше однієї пари - зв'яжіться з нашими менеджерами.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x112
Товщина: 15мм (1,5см)
Центруючий виступ: є
Діаметр центруючого виступу: Ø66,6мм
Матеріал: кований алюмінієвий авіаційний сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходять для автомобілей:
2 Series
BMW 2 Series F44 (2019>2023)
BMW 2 Series G42 (2021>2023)
BMW 2 Series Active Tourer F45 (2014>2018)
BMW 2 Series Active Tourer F45 Facelift (2018>2021)
BMW 2 Series Active Tourer U06 (2022>2023)
BMW 2 Series Gran Tourer F46 (2015>2018)
BMW 2 Series Gran Tourer F46 Facelift (2018>2023)
3 Series
BMW 3 Series VII (G20/G21) (2018>2023)
4 Series
BMW 4 Series G22/G23/G26 (2020>2023)
5 Series
BMW 5 Series VII (G30/G31) (2016>2020)
BMW 5 Series VII (G30/G31) Facelift (2020>2023)
6 Series
BMW 6 Series Gran Turismo G32 (2017>2020)
BMW 6 Series Gran Turismo G32 Facelift (2020>2023)
7 Series
BMW 7 Series VI (G11/G12) (2015>2019)
BMW 7 Series VI (G11/G12) Facelift (2019>2023)
8 Series
BMW 8 Series G14/G15/G16 (2018>2023)
i Series
BMW i3 (2013>2017)
BMW i3 Facelift (2017>2023)
BMW i4 G26 (2021>2023)
BMW iX (2021>2023)
BMW iX3 (2020>2023)
M Series
BMW M3 G80 (2020>2023)
BMW M4 G82/G83 (2021>2023)
BMW M5 VI (F90) (2017>2020)
BMW M5 VI (F90) Facelift (2020>2023)
BMW M8 F91/F92/F93 (2019>2023)
X Series
BMW X1 II (F48/F49) (2015>2019)
BMW X1 II (F48) Facelift (2019>2023)
BMW X2 F39 (2017>2020)
BMW X2 F39 Facelift (2020>2023)
BMW X3 III (G01) (2017>2021)
BMW X3 III LCI (G01) (2021>2023)
BMW X3 M F97 (2019>2021)
BMW X3 M F97 LCI (2021>2023)
BMW X4 G02 (2018>2021)
BMW X4 G02 LCI (2021>2023)
BMW X4 M F98 (2019>2021)
BMW X4 M F98 LCI (2021>2023)
BMW X5 IV (G05) (2018>2023)
BMW X5 M F95 (2019>2023)
BMW X6 III (G06) (2019>2023)
BMW X6 M F96 (2020>2023)
BMW X7 G07 (2018>2023)
Z Series
BMW Z4 III (G29) (2018>2023)
В наявності в Києві! (не дропшипінг)
В Києві можливий самовивіз.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | 3-Series |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 7-Series, X6, 3-Series, 5-Series, X1 |
| Виробник | Alfarro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |