






4 600 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 25мм для BMW X5 E53, BMW X3 E83, BMW 7 E65, BMW 7 E66, BMW 7 E67, BMW 7 E68. Адаптери колісні БМВ 2.5см PCD 5x120 Ø72,6мм з різьбовими футорками М14х1,5.
Проставки виготовлені з високопміцного кованого авіаційного алюмінієвого сплаву 6061-Т6 і анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії (не іржавіють як аналоги зі сталі).
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х120
Ширина: 25мм (2,5см)
Центруючий виступ: є
Діаметр центрального виступу: Ø72,6мм
Різьба в футорках: М14х1,5
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
# Ціна вказана за набір адаптерів на одну вісь (2шт адаптери і 10шт болтів для кріпленні їх до автомобілю) #
Підходять на автомобілі:
BMW X5 (E53) (1999...2003)
BMW X5 (E53) Facelift (2003...2006)
BMW X3 (E83) (2003...2006)
BMW X3 (E83) Facelift (2006...2010)
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) (2001...2005)
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) Facelift (2005...2008)
Дані проставки дозволяють "висунути" диск з арки на 25мм (2,5см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш спортивний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 7-Series |
| Серія | X5 (E53) 2000- |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E53) 2000-, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X3 (E83) 2004- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |