









3 400 ₴/пара
Ковані колісні проставки BMW (БМВ) 5х120 20мм 2см для дисків BMW X5 E70 F15 F85 X6 E71 F16
Проставки для розширення колії BMW (БМВ) 5*120 ЦО 74,1мм.
# Ціна вказана за пару ( за 2шт проставки) #
* Посилені чорні подовжені болти з класом міцності не менш ніж 10.9 входять у вартість.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х120
Товщина: 20мм (2см)
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Покриття: захисне анодування
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 74,1мм
Колір: сірий
Сумісність:
BMW X5 (E70) (2006>2010)
BMW X5 (E70) Restyling (2010>2013)
BMW X5 (F15) (2013>2018)
BMW X5 M F85 (2014>2019)
BMW X6 (E71) (2008>2012) тільки для передньої осі
BMW X6 (E71) Restyling (2012>2014) тільки для передньої осі
BMW X6 (F16) (2014>2019)
BMW X6 M F86 (2014>2019)
Ковані колісні проставки GETMANN для BMW товщиною 20мм виготовленні з високоміцного авіаційного алюмінієвого сплава 6061-Т6 з використанням методу гарячої ковки під тиком пресу масою 1000т, завдяки чому відбувається значне зміцнення матеріалу при збереженні мінімальної ваги.
Наскрізні проставки (шайби):
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 5-Series |
| Серія | X5 (E70) 2007-2012 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 74.1 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |