




2 700 ₴/пара
Колісні проставки 25мм для легкосплавних дисків Jeep Renegade. Колісні проставки Джип ренегат 2,5см. Алюмінієві колісні проставки 2,5см 5х110 DIA 65.1 для Jeep Renegade (2014>2022), Jeep Renegade Restyling (2018>2025)
# Ціна вказана за пару з болтами (2шт проставки та 10шт подовжених болтів) #
Параметри:
PCD (розболтовка): 5х110
Товщина проставки: 25мм (2,5см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 65,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Клас міцності болтів 10.9. Покриття болтів - цинк.
Проставки виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву, що забезпечує їх легкість та захист від корозії (не ржавіють як аналоги зі сталі).
Підходять до автомобілів:
Jeep Renegade (2014>2022)
Jeep Renegade Restyling (2018>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 65.1 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Opel |
| Марка | Jeep |
| Модель | Cherokee |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
| Серія | CHEROKEE (KL) 2013- |
| Виробник | Jeep |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 65.1 мм |
| Сумісність | Jeep CHEROKEE (KL) 2013- |
| PCD | 110 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |