








3 000 ₴/пара
Ковані колісні проставки 15мм для оригінальних дисків Audi A4 B8 (2007>2016), Audi A4 B9 (2015>2025), Audi A5 8T/8F (2007>2017), Audi A5 F5 (2016>2025), Audi A6 C7 (2011>2018), Audi A6 C8 (2018>2025), Audi A7 4G8 (2010>2018), Audi A7 4K8 (2018>2025), Audi A8 D4 (2010>2018), Audi A8 D5 (2018>2025), Audi e-tron GE (2019>2025), Audi Q5 8R (2008>2017), Audi Q5 FY (2017>2025), Audi Q7 4M (2015>2025), Audi Q8 4MN (2018>2025). Ковані колісні проставки 1.5см Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q5 Q7 Q8 E-trone. Ковані колісні проставки 15мм для виносу дисків Audi PCD 5x112 DIA 66.5. Ковані проставки 1.5см для розширення колії Ауді. Ковані проставки 15мм для розширення колісної бази Ауді.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
*Подовжені болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість. Болти виробництво Італія, клас міцності не менше ніж 10.9, покриття цинк.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 15мм (1.5см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,5мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: сірий
Бренд: GETMANN
Підходять на автомобілі AUDI:
Audi A4 B8 (2007>2012)
Audi A4 B8 Restyling (2011>2016)
Audi A4 B9 (2015>2020)
Audi A4 B9 Restyling (2019>2025)
Audi A5 8T/8F (2007>2012)
Audi A5 8T/8F Restyling (2011>2017)
Audi A5 F5 (2016>2020)
Audi A5 F5 Restyling (2020>2025)
Audi A6 C7 (2011>2015)
Audi A6 C7 Restyling (2014>2018)
Audi A6 C8 (2018>2023)
Audi A6 C8 Restyling (2023>2025)
Audi A7 4G8 (2010>2015)
Audi A7 4G8 Restyling (2014>2018)
Audi A7 4K8 (2018>2023)
Audi A7 4K8 Restyling (2023>2025)
Audi A8 D4 (2010>2014)
Audi A8 D4 Restyling (2013>2018)
Audi A8 D5 (2018>2021)
Audi A8 D5 Restyling (2021>2025)
Audi e-tron GE (2019>2025)
Audi Q5 8R (2008>2012)
Audi Q5 8R Restyling (2012>2017)
Audi Q5 FY (2017>2020)
Audi Q5 FY Restyling (2021>2025)
Audi Q7 4M (2015>2019)
Audi Q7 4M Restyling (2019>2025)
Audi Q8 4MN (2018>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Марка | Audi |
| Модель | Q5 |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A6, A8, Q5, Q7 |
| Серія | Q5 (8R) 2008- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.5 мм |
| Сумісність | Audi A6 Avant (4G5 C7) 2011-, Audi A8 (4 H 2 4H8) 2009-, Audi A6 (4G2 C7) 2010- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |