






4 000 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 20мм для Audi Q3. Колісні проставки адаптери 2см Audi Q3. Колісні проставки адаптери 20мм Ауді Ку3 . Колісні проставки адаптери для виносу дисків Audi Q3 PCD 5x112 DIA 57.1. Проставки адаптери для розширення колії Ауді Ку3. Проставки адаптери для розширення колісної бази Ауді Кью 3.
На відміну від наскрізних проставок НЕ потребують заміни штатного кріплення та дозволяють зберегти рідні секретки.
# Ціна вказана за пару адаптерів (за 2шт) #
*Болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1мм
Різьбові футорки М14х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходить для автомобілів:
Audi Q2 GA (2016>2020)
Audi Q2 GA Restyling (2021>2025)
Audi Q3 8U (2011>2015)
Audi Q3 8U Restyling (2014>2018)
Audi Q3 F3 (2018>2025)
Audi Q3 Sportback F3 (2019>2025)
Audi Q4 e-tron FZ (2022>2025)
Audi Q4 Sportback e-tron FZ (2022>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Марка | Audi |
| Модель | Q3 |
| Сумісність з моделлю | Q3 |
| Серія | Q3 (8U) 2011- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Audi Q3 (8U) 2011- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |