






2 450 ₴/пара
Колісні проставки Volkswagen 20мм, PCD 5x112/100, dia 57.1 (розширювачі) для дисків Фольцваген. Алюмінієві заводські проставки 20мм для розширення колії автомобілів Volkswagen. Проставки Volkswagen 2см. Проставки 20мм 5х112 57,1 для оригінальних дисків Фольксваген.
* Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами в комплекті (10шт) *
Параметри проставок VAG:
PCD (разболтовка): 5x112 5x100
Товщина проставки: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: захисне оксидування
Колір: сірий
Підходять для автомобілів Volkswagen:
Volkswagen Arteon 2019>
Volkswagen Atlas 2018>
Volkswagen Atlas Cross Sport 2020>
Volkswagen Beetle 1998>2019
Volkswagen Beelte Cabrio 2010>2011
Volkswagen Bora 2005>2010
Volkswagen Caddy 2014>2020
Volkswagen Caravelle 1995>1996
Volkswagen CC 2009>2017
Volkswagen Clasico 2011>2015
Volkswagen CrossFox 2007>2017
Volkswagen e-Golf 2015>2020
Volkswagen Eos 2007>2016
Volkswagen EuroVan 1992>2009
Volkswagen Fox 1987>1993
Volkswagen Golf 1992>2021
Volkswagen Golf Alltrack 2017>2019
Volkswagen Golf City 2007>2010
Volkswagen Golf R 2012>2019
Volkswagen Golf SportWagen 2010>2019
Volkswagen GTI 2006>
Volkswagen Jetta 1992>
Volkswagen Jetta City 2007>2009
Volkswagen Lupo 2005>2009
Volkswagen Passat 1992>
Volkswagen Passat CC 2009>2012
Volkswagen Phaeton 2004>2006
Volkswagen Polo 2003>2020
Volkswagen R32 2003>2008
Volkswagen Rabbit 2006>2009
Volkswagen SportVan 2007>2010
Volkswagen T-Cross 2020>
Volkswagen Teramont 2019>
Volkswagen Tiguan 2009>
Volkswagen Tiguan Limited 2017>2018
Volkswagen Vento 2014>2020
Volkswagen Virtus 2020>
У наявності є проставки для Volkswagen Audi Skoda Seat завтовшки 5мм, 10мм, 12мм, 15мм, 20мм та 25 мм
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву та покриті захисним оксидуванням, що забезпечує їх легкість і захист від корозії.
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 20мм (2см), що зробить Ваш автомобіль стійкішим і надасть більш агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки, та при повному вивороті керма диск (і покришка змонтована на диску) не чіпляють стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Tiguan, Polo, Jetta, New Beetle, Scirocco, Golf, Passat |
| Серія | PASSAT (362) 2010- |
| Виробник | Getmann |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT CC (357) 2008-2012, Volkswagen PASSAT Variant VIII 2014-, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012, Volkswagen JETTA IV (162) 2010- |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |