







3 000 ₴/пара
Колісна проставка 10мм PCD 5x112 DIA 66.6 на передню ступицю Mercedes-Benz W203; W210; W216; W209; W219; C218; W211; W221; R230; R231; R171; (Кована) тонкий виступ
Подходить для автомобілів:
Mercedes-Benz S-Класс W221 (2005>2009)
Mercedes-Benz S-Класс W221 Restyling (2009>2013)
Mercedes-Benz S-Класс AMG W221 (2006>2009)
Mercedes-Benz S-Класс AMG W221 Restyling (2009>2013)
Mercedes-Benz S350 CDI Long 4Matic (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S550 CGI 4Matic (4.7) - 320kW/435hp
Mercedes-Benz S550 CGI (4.7) - 320kW/435hp
Mercedes-Benz S320 CDI 4Matic (3.0) - 155kW/211hp
Mercedes-Benz S300 (3.0) - 180kW/245hp
Mercedes-Benz S500 4Matic (4.7) - 335kW/455hp
Mercedes-Benz S300 (3.0) - 170kW/231hp
Mercedes-Benz S350 CDI (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S320 CDI (3.0) - 155kW/211hp
Mercedes-Benz S550 (5.5) - 285kW/387hp
Mercedes-Benz S500 (5.5) - 271kW/368hp
Mercedes-Benz S63 AMG (5.5) - 420kW/571hp
Mercedes-Benz S65 AMG (6.0) - 463kW/630hp
Mercedes-Benz S350 4Matic (3.5) - 225kW/306hp
Mercedes-Benz S63 AMG (5.5) - 400kW/544hp
Mercedes-Benz S500 CGI 4Matic (4.7) - 320kW/435hp
Mercedes-Benz S500 CGI (4.7) - 320kW/435hp
Mercedes-Benz S350 CGI (3.5) - 225kW/306hp
Mercedes-Benz S350 CGI 4Matic (3.5) - 225kW/306hp
Mercedes-Benz S250 CDI (2.2) - 150kW/204hp
Mercedes-Benz S350 CDI BlueTEC (3.0) - 190kW/258hp
Mercedes-Benz S350 CDI BlueTEC 4Matic (3.0) - 190kW/258hp
Mercedes-Benz S400 Hybrid (3.5) - 205kW/279hp
Mercedes-Benz S450 CDI (4.0) - 235kW/320hp
Mercedes-Benz S350 CDI 4Matic (3.0) - 155kW/211hp
Mercedes-Benz S350 CDI Long (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S350 CDI 4Matic (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S350 CDI (3.0) - 155kW/211hp
Mercedes-Benz S280 (3.0) - 170kW/231hp
Mercedes-Benz S450 4Matic (4.7) - 250kW/340hp
Mercedes-Benz S550 4Matic (5.5) - 285kW/387hp
Mercedes-Benz S500 4Matic (5.5) - 285kW/387hp
Mercedes-Benz S320 CDI 4Matic (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S350 4Matic (3.5) - 200kW/272hp
Mercedes-Benz S350 (3.5) - 200kW/272hp
Mercedes-Benz S63 AMG (6.2) - 386kW/525hp
Mercedes-Benz S450 (4.7) - 250kW/340hp
Mercedes-Benz S420 CDI (4.0) - 235kW/320hp
Mercedes-Benz S600 (5.5) - 380kW/517hp
Mercedes-Benz S500 (5.5) - 285kW/387hp
Mercedes-Benz S320 CDI (3.0) - 173kW/235hp
Mercedes-Benz S65 AMG (6.0) - 450kW/612hp
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | S-Class |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, E-Class, R-Class |
| Серія | S-KLASSE (W221) 2005-2013 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz E-KLASSE (W210) 1995-2003, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S210) 1996-2003, Mercedes-Benz E-KLASSE (W211) 2002-2009, Mercedes-Benz C-KLASSE (W203) 2000-2007, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S203) 2001-2007, Mercedes-Benz SL (R231) 2012-, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S211) 2003-2009, Mercedes-Benz SLK (R171) 2004-2011, Mercedes-Benz SL (R230) 2001-2012, Mercedes-Benz CL-KLASSE (C216) 2006-, Mercedes-Benz S-KLASSE (W221) 2005-2013, Mercedes-Benz CLK (C209) 2002-2009, Mercedes-Benz CLK Cabriolet (A209) 2003-2010, Mercedes-Benz S-KLASSE Coupe (C216) 2006-, Mercedes-Benz CLS (C218) 2011-, Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) 2012-, Mercedes-Benz CLS (C219) 2004-2011 |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |