




5 100 ₴/пара
Проставки (шайби) колісних дисків для BMW (БМВ) 5х120 30мм 3см
Пара проставок для BMW (БМВ)
Проставки виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії.
*** Ціна вказана за пару адаптерів (2шт) та 10шт адаптерних болтів для їх кріплення до автомобіля***
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5/120 (5*120, 5-120, 5х120)
Товщина проставки: 30мм (3см)
Діаметр центровочного виступу: 72,6мм
Підходять на автомобілі:
M serie
M3 M85 (E85), M3 M390, M3 M3B, M3 F80 (E80), M3 M346, M3 F82, M5 E34, M5 E60, M6 E63
Serie 1
E87, 1K4 B39, 1K2, 1C, E82.
Serie 2 F22
Serie 3
E46, E90, E36, F30, E93, E92, F34, E91, F31
Serie 4
F33, F32, F36
Serie 5
E34, E60
Serie 6 E63
Serie 7
E32, E38, E65
Serie 8 E31
X-serie
E84, F25, E83, F26, E53, X6 (X70, E70 2008-2013 тільки на задню вісь)
Z-serie
Z85, Z89, M85, Z52
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Серія | X5 (E53) 2000- |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.6 мм |
| Сумісність | BMW 3 Compact (E46) 2001-2005, BMW 3 Coupe (E46) 1999, BMW 3 Cabriolet (E46) 2000-2007, BMW 3 Touring (E46) 1999-2005, BMW 3 (E90) 2005-2011, BMW 3 Coupe (E92) 2006-, BMW 3 Cabriolet (E93) 2006-, BMW 5 (E34) 1987-1995, BMW 5 Touring (E34) 1991-1997, BMW 5 (E60) 2003-2010, BMW 5 Touring (E61) 2004-, BMW 5 Touring (F11) 2010-2011, BMW 7 (E32) 1986-1994, BMW 7 (E38) 1994-2001, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X1 (E84) 2009-, BMW X5 (E53) 2000-, BMW 3 Touring (E30) 1987-1994, BMW 3 (E36) 1990-1998, BMW 3 Compact (E36) 1994-2000, BMW 3 Coupe (E36) 1992-1999, BMW 3 Cabriolet (E36) 1993-1999, BMW 3 Touring (E36) 1995-1999, BMW 3 (E46) 1998-2005 |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X6, 7-Series, X3, X5 |