

500 ₴/комплект
Центрувальні кільця MAK 76,0/60,1. Кільця для маточини 76,0 - 60,1. Проставні кільця на маточину 76.0/60.1
| Матеріал | термопластик |
| Бренд | MAK |
| Розмір зовнішній, мм | 76,0 |
| Розмір внутрішній, мм | 60,1 |
| Комплект | 4 шт |
Підходять для литих дисків виробництва MAK (Італія) а також інших виробників, DIA дисків яких 76,0 мм.
Ціна вказана за комплект (4 кільця)
Підходять для автомобілі зі маточиною 60,1 мм — DACIA (Дача), LEXUS (Лексус), RENAULT (Рено), SMART (Смарт), DACIA (Дача), SUZUKI (Сузуки), TOYOTA (Тойота).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mak |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Матеріал | Термопластик |