




1 500 ₴/пара
Проставки (шайби) для колісних дисків BMW (БМВ) PCD 5x120 DIA 72.6mm товщина 8 мм.
Проставки для розширення колії BMW (БМВ) 5х120 8мм 72,5 для BMW E46 E90 E36 E34 E38 E60 E65 F07 F10 F30 E53
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5х120
Товщина простати: 8 мм (0,8см)
Зовнішній діаметр: 150 мм (15см)
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: гальванічне, анодування
Діаметр ЦО (центрального отвору): 72,6 мм
Центрувальний виступ: ні
Колір: чорний
## Ціна вказана за 1 проставляння (без болтів) ##
Підходять на автомобілі:
M serie
M3 M85 (E85), M3 M390, M3 M3B, M3 F80 (E80), M3 M346, M3 F82, M5 E34, M5 E60, M6 E63
Serie 1
E87, 1K4 B39, 1K2, 1C, E82, Е81
Serie 2 F22
Serie 3
E46, E90, E36, F30, E93, E92, F34, E91, F31, F80, F82
Serie 4
F33, F32, F36
Serie 5
E28, E34, E60, Е61, F10, F11
Serie 6 E24, E63, E64
Serie 7
E32, E38, E65, E66, E67, E68
Serie 8 E31
X-serie
E84, F25, E83, F26, E53, X6 (X70, E70 2008-2013 тільки на задню вісь)
Z-serie
Z85, Z89, M85, Z52
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 8 мм (0,8 см).
Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 8 мм |
| Діаметр ЦО | 72.5 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW 3 Compact (E46) 2001-2005, BMW 3 Coupe (E46) 1999, BMW 3 Cabriolet (E46) 2000-2007, BMW 3 Touring (E46) 1999-2005, BMW 3 (E90) 2005-2011, BMW 3 Coupe (E92) 2006-, BMW 3 Cabriolet (E93) 2006-, BMW 5 (E34) 1987-1995, BMW 5 Touring (E34) 1991-1997, BMW 5 (E60) 2003-2010, BMW 5 Touring (E61) 2004-, BMW 5 Touring (F11) 2010-2011, BMW 7 (E32) 1986-1994, BMW 7 (E38) 1994-2001, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X1 (E84) 2009-, BMW X5 (E53) 2000-, BMW 3 Touring (E30) 1987-1994, BMW 3 (E36) 1990-1998, BMW 3 Compact (E36) 1994-2000, BMW 3 Coupe (E36) 1992-1999, BMW 3 Cabriolet (E36) 1993-1999, BMW 3 Touring (E36) 1995-1999, BMW 3 (E46) 1998-2005 |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Виробник | BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Колір: | Чорний |