





3 000 ₴/пара
Купити простати СМАРТ SMART 30 мм (розширювачі) для дисків СМАРТ SMART в Києві Ви можете в нас.
Полегшені алюмінієві проставки для розширення колії СМАРТ
Параметри проставок СМАРТ:
PCD (разболтовка): 3/112 (3*112, 3-112, 3х112)
Товщина простати: 30 мм (3,0см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 57,1 мм
Високий діаметр (до диска): 57,0 мм
Центрувальний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: анодування
***Ціна вказана за пару проставок (2 шт.) з подовженими болтами в комплекті (6 шт.)***
У наявності є проставки для SMART СМАРТ завтовшки 20 мм і 25 мм
Проставки виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії.
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 30 мм (3,0 см), що зробить Ваш автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Smart |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Smart FORTWO Coupe (453) 2014-, Smart FORFOUR (453) 2014-, Smart CABRIO (450) 2000-2004, Smart CITY-COUPE (450) 1998-2004, Smart CROSSBLADE (450) 2002-2003, Smart ROADSTER (452) 2003-2005, Smart ROADSTER Coupe (452) 2003-2005, Smart FORTWO Coupe (450) 2004-2007, Smart FORTWO Cabrio (450) 2004-2007, Smart FORFOUR (454) 2004-2006, Smart FORTWO Coupe (451) 2007-, Smart FORTWO Cabrio (451) 2007- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Виробник | Smart |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |