






2 300 ₴/пара
Купити проставки Volkswagen Фольцваген Audi Аудіо Skoda Шкоду Seat Сіат 15мм (розширювачі) для дисків Фольцваген Ауді Шкода Сіат в Києві Ви можете у нас.
Алюмінієві проставки 15мм для розширення колії автомобілів групи VAG
*** Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами в комплекті (10шт) ***
Параметри проставок VAG:
PCD (разболтовка): 5/112 (5*112, 5-112, 5х112)
Товщина проставки: 15мм (1,5см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: захисне оксидування
Підходять для автомобілів Audi:
Audi 100 1990-1994
Audi 100 Quattro 1990-1994
Audi A1 2011-2020
Audi A3 1998-2020
Audi A3 e-Tron 2016
Audi A3 Quattro 2004-2020
Audi A3 S line Quattro 2016-2018
Audi A4 1996-2008
Audi A4 Quattro 1996-2008
Audi A6 1995-2011
Audi A6 Quattro 1995-2011
Audi A8 1997-2000
Audi A8 Quattro 1997-2009
Audi Allroad Quattro 2001-2005
Audi Q2 2018-2020
Audi Q2 Quattro 2018-2020
Audi Q3 2013-2020
Audi Q3 Quattro 2015-2018
Audi R8 2008-2021
Audi RS Q3 2017-2018
Audi RS3 2017-2020
Audi RS4 2002-2008
Audi RS6 2003-2010
Audi S3 2000-2020
Audi S4 1992-2008
Audi S6 1995-2011
Audi S8 2001-2010
Audi TT 1999-2018
Audi TT Quattro 2000-2021
Audi TT RS 2011-2014
Audi TT RS Quattro 2011-2021
У наявності є проставки для Volkswagen Audi Skoda Seat завтовшки 5мм, 10мм, 12мм, 15мм, 20мм та 25 мм
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву та покриті захисним оксидуванням, що забезпечує їх легкість і захист від корозії.
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 15мм (1,5см), що зробить Ваш автомобіль стійкішим і надасть більш агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки, та при повному вивороті керма диск (і покришка змонтована на диску) не чіпляють стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Марка | Audi |
| Модель | A3 |
| Сумісність з моделлю | A3, TT, A8, A6, Q3 |
| Серія | A3 (8L1) 1996-2003 |
| Виробник | Audi |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT CC (357) 2008-2012, Volkswagen PASSAT Variant VIII 2014-, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012, Volkswagen JETTA IV (162) 2010- |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |