








3 800 ₴/пара
Ковані колісні проставки 23мм для Mercedes-Benz G-клас. Ковані проставки для колісних дисків Мерседес Гелендваген. Проставки розширювачі колії для Mercedes W460 W461 W463 Проставки для кубіка 23мм. Проставки для Геліка 23мм.
Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами (10шт) - комплект на одну вісь.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х130
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 84,1мм
Товщина: 23мм (2,3см)
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6 (Forged Alluminium Alloy 6061 T6)
Колір: чорний
Подовжені болти в комплекті М14х1,5 півсфера R14 довжина 68мм (23мм проставка + 45мм довжина оригінального болта Mercedes-Benz G-class).
Сумісність:
Mercedes-Benz G-Клас W460 (1979>1990)
Mercedes-Benz G-Клас W461 (1990>1997)
Mercedes-Benz G-Клас W463 (1990>2008)
Mercedes-Benz G-Клас W463 Restyling (2008>2012)
Mercedes-Benz G-Клас W463 Restyling (2012>2015)
Mercedes-Benz G-Клас W463 Restyling (2015>2018)
Mercedes-Benz G-Клас W463 Restyling (2018>2024)
Mercedes-Benz G-Клас W465 (2024> )
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 23 мм |
| Діаметр ЦО | 84.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | G-Class |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Серія | G-KLASSE (W463) 1989- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Внутрішній діаметр | 84.1 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz G-KLASSE (W460) 1979-1993, Mercedes-Benz G-KLASSE (W461) 1990-, Mercedes-Benz G-KLASSE (W463) 1989- |
| PCD | 130 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |