


2 850 ₴/пара
Проставки 10мм для легкосплавних дисків БМВ ай3. Алюмінієві легкі проставки BMW i3 5х112 10мм 1,0см. Ковані проставки 10мм BMW i3.
Проставки виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву та анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії (не іржавіють як аналоги зі сталі).
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина простати: 10мм (1,0см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 66,6мм
Колір: чорний
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Ціна вказана за комплект проставок на одну вісь (2 шт. проставки та 10 шт. подовжених болтів)
Клас міцності болтів 10.9. Покриття болтів — цинк.
Підходять на автомобілі:
BMW i3 (2013>2017)
BMW i3 Restyling (2017>2022)
BMW i3 G28 (2022>2025)
Ці проставки дають змогу "висунути" диск з арки на 10 мм (1 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивного зовнішнього вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
Також є проставки різної товщини для всіх моделей BMW та колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Виробник | Getmann |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| Сумісність | BMW i3 2013- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |