







2 900 ₴/пара
Колісні проставки Mercedes-Benz ( Мерседес-Бенц 10мм 5х112 DIA 66.6 (розширювачі) для дисків Mercedes-Benz ( Мерседес-Бенц у яких довгий ступичный виступ на передній осі. Алюмінієві проставки 10мм для розширення колії автомобілів Мерседес з довгими ступичными виступами. Колісні проставки 1см для Mercedes W123, Mercedes W124, Mercedes W210, Mercedes W208, Mercedes W209, Mercedes W202, Mercedes W203, Mercedes W211.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина проставки: 10мм (1,0 см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 66,6 мм
Виходить діаметр (до диску): 66,6 мм
Центрувальні виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: захисне анодування
***Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами в комплекті (10шт)***
Данные проставки позволяют "вынести" (выдвинуть наружу) диск из арки на 10мм (1,0см), что сделает Ваш автомобиль более устойчивым и предает более агрессивный вид.
Также эти проставки помогают с частой проблемой "Колесо цепляет стойку амортизатора". Проставка отдаляет диск от стойки и при полном вывороте руля диск (и покрышка смонтированная на диске) не задевают стойку амортизатора.
Подходят для автомобилей:
Mercedes-Benz E-Класс W124 (1993-1996)
Mercedes-Benz E-Класс W210 (1996-2003)
Mercedes-Benz E-Класс W211 (2002-2009)
Mercedes-Benz E-Класс W212 (2009-2013)
Mercedes-Benz E-Класс W212 Facelift (2013-2016)
Mercedes-Benz C-Класс W202 (1993-2000)
Mercedes-Benz C-Класс W203 (2000-2007)
Mercedes-Benz CLK W208 (1997-2003)
Mercedes-Benz CLK W209 (2003-2010)
Mercedes-Benz CLC CL203 (2008-2011)
В наличии есть проставки для Mercedes-Benz Мерседес-Бенц толщиной 5мм, 15мм и 20мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, E-Class, R-Class |
| Серія | E-KLASSE (W211) 2002-2009 |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz COUPE (C124) 1987-1993, Mercedes-Benz E-KLASSE (W124) 1993-1995, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S124) 1993-1996, Mercedes-Benz E-KLASSE Coupe (C124) 1993-1997, Mercedes-Benz E-KLASSE (W210) 1995-2003, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S210) 1996-2003, Mercedes-Benz E-KLASSE (W211) 2002-2009, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S211) 2003-2009, Mercedes-Benz E-KLASSE (W212) 2009-, Mercedes-Benz E-KLASSE Kombi (S212) 2009-, Mercedes-Benz E-KLASSE Coupe (C207) 2009-, Mercedes-Benz S-KLASSE (W221) 2005-2013, Mercedes-Benz C-KLASSE (W202) 1993-2000, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S202) 1996-2001, Mercedes-Benz C-KLASSE (W203) 2000-2007, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S203) 2001-2007, Mercedes-Benz C-KLASSE Sportcoupe (CL203) 2001-2011, Mercedes-Benz CLC-KLASSE (CL203) 2008-2011, Mercedes-Benz C-KLASSE (W204) 2007-, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S204) 2007-, Mercedes-Benz C-KLASSE (W205) 2013 - GLA-KLASSE (X156) 12.13 -, Mercedes-Benz C-KLASSE Kombi (S205) 2014-, Mercedes-Benz CLK (C208) 1997-2002, Mercedes-Benz CLK (C209) 2002-2009, Mercedes-Benz COUPE (C123) 1977-1985 |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |