







3 300 ₴/пара
Ковані колісні проставки 20мм для оригінальних дисків Audi Q8 4M (2018>2023), Audi Q8 4M Restyling (2023>2026), Audi SQ8 e-tron GE (2023>2025), Audi SQ8 Sportback e-tron GE (2023>2025). Ковані колісні проставки 20мм для виносу дисків Audi PCD 5x112 DIA 66.6. Ковані проставки 2см для розширення колії Ауді. Ковані проставки 20мм для розширення колісної бази Ауді Ку8.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
*Подовжені болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість. Болти виробництво Італія, клас міцності не менше ніж 10.9, покриття цинк.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,5мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Бренд: GETMANN
Підходять на автомобілі AUDI Q8:
Audi Q8 4M (2018>2023)
Audi Q8 4M Restyling (2023>2026)
Audi SQ8 e-tron GE (2023>2025)
Audi SQ8 Sportback e-tron GE (2023>2025)
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 55 TFSI e PHEV V6 24V - 280 kW / 381 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 60 TFSI e PHEV V6 24V - 340 kW / 462 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 45 TDI MHEV V6 24V - 170 kW / 231 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 50 TDI MHEV V6 24V - 210 kW / 286 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 55 TFSI MHEV V6 24V - 250 kW / 340 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 2.0 45 TFSI 16V - 195 kW / 265 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 3.0 45 TDI V6 24V - 183 kW / 249 hp
Q8 (4M) quattro 2018> 2.0 45 TFSI 16V - 180 kW / 245 hp
SQ8 (4M) quattro 2018> 4.0 TDI MHEV 32V - 310 kW / 421 hp
SQ8 (4M) quattro 2018> 4.0 TDI MHEV 32V - 320 kW / 435 hp
SQ8 (4M) quattro 2018> 4.0 32V - 373 kW / 507 hp
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Марка | Audi |
| Модель | Q8 E-Tron |
| Сумісність з моделлю | Q8 E-Tron, Q7 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.5 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |