

2 400 ₴/пара
Купити перехідні проставки БМВ 20мм (розширювачі) для дисків БМВ Е39 и Е39 М5 в Києві Ви можете в нас. Перехідні проставки BMW E39 зі зміною ЦО для встановлення дисків від інших моделей БМВ із ЦО 72,5мм. Алюмінієві перехідні проставки для розширення колії BMW (БМВ) Е39 з переходом ЦО із 74,1 на 72,6.
*** Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами (10шт) в комплекті ***
Параметри проставок БМВ:
PCD (разболтовка): 5/120 (5*120, 5-120, 5х120)
Товщина проставки: 20мм (2,0см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 74,1мм
Вихідний діаметр (до диска): 72,5мм
Центрувальний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: антикорозійне
Проставки виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії.
Підходять на автомобілі:
Serie 5 E39, Е39 М5
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 20 мм (2,0), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Проставки з переходом ЦО використовуються для встановлення дисків БМВ із ЦВ 72,5мм на моделі BMW, у яких діаметр маточини 74,1мм.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів BMW і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Виробник | BMW |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW 5 (E39) 1995-2003, BMW 5 Touring (E39) 1997-2004 |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |