






3 800 ₴/пара
Колесові проставки-адаптери для Mazda (Мазда), Mitsubishi (Мицубиши) , KIA (Кіа), Hyundai (Хюндай). Адаптери зі шпильками 25 мм 5х114,3 ЦО 67, 1 мм для автомобілів Мазда, Кіа, Хюндай, Міцубіші.
Адаптери (проставки) колісних дисків 5*114,3 25 мм 2,5 см
Адаптери виготовлені з легкого та міцного алюмінієвого сплаву. Ці адаптери легші за сталеві понад 2,5 раза.
Ціна вказана за ПАРu адаптерів (ЗА ДВІ ШТУКІ)
*10 шт. колісних гайок для кріплення їх до стопи автомобіля входять у вартість
Параметры:
PCD (розболтовка): 5х114,3
Товщина адаптера: 25 мм (2,5см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 67,1мм
Покриття: антикорозійне, анодування.
Шпильки виготовлені із загартованої сталі. Різь на шпильках М12х1,5
Ціна вказана за ПАРu адаптерів (ЗА ДВІ ШТУКІ)
*10 шт. колісних гайок для кріплення їх до стопи автомобіля входять у вартість
Ці адаптери (проставки) дають змогу "винести" диск з арки на 25 мм (2.5 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок і М обвісів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Jeep, Mazda, Kia, Mitsubishi |
| Марка | Mazda |
| Виробник | Mazda |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |