







2 800 ₴/пара
Проставки 12 мм 1,2 см із переходом ЦО з 57.1 на 66,6 для встановлення дисків від Mercedes (Мерседес) на Audi (Ауди), Volkswagen (Фольксваген), Skoda (Шкода).
Ці проставки дають змогу встановити на автомобілі Аудіо, Шокода та Фольксваген диски від Мерседес з одночасним виносом диска з арки на 12 мм і переходом ЦО (центрального отвору) з 57,1 мм на 66,6 мм (як в оригінальних дисках Мерседес).
Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 10 шт. подовжених болтів
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина: 12 мм (1.2см)
Вхідний діаметр (до маточини автомобіля): 57,1 мм
Вихідний діаметр (до диска): 66,6 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Покриття: захисне анодування.
У наявності є подовжені болти різної довжини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Audi |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Виробник | VW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |