





5 100 ₴/пара
Колісні адаптери (проставки) 30мм 6х139,7 DIA 67,1 зі шпильками М12х1,5 для легкосплавних дисків Mitsubishi Міцубіші. Разширители колії 3см 6/139,7 для Міцубіші Паджеро Mitsubishi Pajero, Паджеро Вагон Pajero Wagon, Паджеро Шоган Pajero Shogun, Mitsubishi L200 Л200
### Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів ###
Адаптери виготовлені з алюмінієвого сплаву і анодовані, що забезпечує їх легкість і захист від корозії. Дані адаптери легше сталевих більш ніж в 2,5 рази.
Параметри адаптерів Mitsubishi:
PCD (разболтовка): 6x139,7 (6*139.7, 6/139,7)
Товщина адаптера: 30мм (3,0 см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 67,1мм
Матеріал: кований алюмінієвий авіаційний сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Шпильки з різьбою М12х1,5
### Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів ###
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (12шт) входять у вартість.
Підходять на автомобілі:
Mitsubishi L200 ML/MN (2005...2015)
Mitsubishi L200 KK/KL (2015...2022)
Mitsubishi L200 KK/KL Facelift (2019...2022)
Mitsubishi Montero V60 (1999...2006)
Mitsubishi Montero V80 (2006...2015)
Mitsubishi Montero V80 Facelift (2015...2022)
Mitsubishi Montero Sport PB/PC (2008...2015)
Mitsubishi Montero Sport QE (2016...2020)
Mitsubishi Montero Sport QF (2020...2022)
Mitsubishi Pajero V60/V70 (1999...2006)
Mitsubishi Pajero V80/V90 (2006...2015)
Mitsubishi Pajero V80/V90 Facelift (2014...2021)
Mitsubishi Pajero Sport PB (2008...2016)
Mitsubishi Pajero Sport QE (2016...2020)
Mitsubishi Pajero Sport QF (2020...2023)
Дані адаптери (проставки) дозволяють "винести" диск з арки на 30мм (3см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш агресивний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Марка | Mitsubishi |
| Серія | PAJERO III (V7_W, V6_W) 2000-2007 |
| Виробник | Getmann |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Сумісність | Mitsubishi PAJERO SPORT (KH8W) 2008-, Mitsubishi PAJERO CLASSIC (V2_W) 2002-, Mitsubishi L 200 (KB_T KA_T) 2004-, Mitsubishi PAJERO III (V7_W V6_W) 2000-2007, Mitsubishi PAJERO IV (V8_W V9_W) 2006- |
| PCD | 139.7 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |