







3 300 ₴/пара
Ковані колісні проставки 20мм для оригінальних дисків Audi Q7 4M (2015>2019), Audi Q7 4M Restyling (2019>2024), Audi Q7 4M Restyling (2024>2026), Audi SQ7 4M (2016>2018), Audi SQ7 4M Restyling (2019>2024), Audi SQ7 4M Restyling (2024>2026). Ковані колісні проставки 20мм для виносу дисків Audi PCD 5x112 DIA 66.6. Ковані проставки 2см для розширення колії Ауді. Ковані проставки 20мм для розширення колісної бази Ауді Ку7.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
*Подовжені болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість. Болти виробництво Італія, клас міцності не менше ніж 10.9, покриття цинк.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,5мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Бренд: GETMANN
Підходять на автомобілі AUDI Q7:
Audi Q7 4M (2015>2019)
Audi Q7 4M Restyling (2019>2024)
Audi Q7 4M Restyling (2024>2026)
Audi SQ7 4M (2016>2018)
Audi SQ7 4M Restyling (2019>2024)
Audi SQ7 4M Restyling (2024>2026)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Марка | Audi |
| Модель | Q7 |
| Сумісність з моделлю | eQ7, Q8 E-Tron, Q5, Q7 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішній діаметр | 66.5 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |