





3 000 ₴/пара
Колісні проставки 15 мм Міні Купер PCD 4x100 DIA 56.1
Проставки колісних дисків 1,5 см для MINI Cooper R56, MINI Clubman R55, MINI Cabrio R52, MINI Cabrio R57, MINI Roadster R59, MINI One R50, MINI One R56
Параметри проставок:
Розбовтування PCD: 4х100
Товщина: 15 мм (1,5см)
Центральний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 56,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Покриття: захисне оксидування
### Ціна вказана за 2 шт. проставки та 8 шт. подовжених болтів ###
*Болти в комплекті М14х1,25 конус, клас міцності 10.9, шестигранник під ключ 17 мм, чорний цинк.
Підходять на автомобілі:
MINI Cooper R56 (2006-2014)
MINI Clubman R55 (2007-2014)
MINI Cabrio R52 (2004-2008)
MINI Cabrio R57 (2009-2015)
MINI Roadster R59 (2012-2015)
MINI One R50 (2001-2006)
MINI One R56 (2006-2014)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Mini |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 56.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Mini MINI (R50 R53) 2001-2006, Mini MINI Roadster (R59) 2012-, Mini MINI Cabriolet (R52) 2004-2007, Mini MINI (R56) 2006-, Mini MINI CLUBMAN (R55) 2007-, Mini MINI CLUBVAN (R55) 2012-, Mini MINI Coupe (R58) 2011-, Mini MINI Cabriolet (R57) 2007- |
| PCD | 100 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Виробник | Cooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |