







2 450 ₴/пара
Колісні проставки 20мм Фольксваген Т-рок PCD 5x112 DIA 57.1
Проставки колісних дисків 2см для Volkswagen T-Roc.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера R13, довжина 47мм, клас міцності 10.9, шестигранник під ключ 17 мм.
Параметри проставок:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 57,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Покриття: антикорозійне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Beetle, Jetta, Fabia, Octavia, New Beetle, Scirocco, Golf, Passat |
| Серія | PASSAT (362) 2010- |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) 1998-2002, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen GOLF PLUS (5M1 521) 2005- |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |