




1 450 ₴/пара
Колесові проставки 25 мм для Jeep Cherokee, Jeep Compass, Jeep Renegade. Алюмінієві полегшені проставки 2,5 см для Джип Чіроки, Джип Компас, Джип Ренегат.
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5х110
Товщина простати: 25 мм (2,5см)
Діаметр центрувального виступу: 65,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
### Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 10 шт. подовжених болтів ###
* Клас міцності болтів 10.9. Покриття болтів — цинк. Головка під ключ 17 мм.
Проставки виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву та анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії (не іржавіють як аналоги зі сталі).
Підходять на автомобілі:
JEEP CHEROKEE KL 04/2014>
JEEP COMPASS MX 08/2017>
JEEP RENEGADE BU 09/2014>
Ці проставки дають змогу "висунути" диск з арки на 25 мм (2.5 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також у наявності є проставки завтовшки 20 мм і 30 мм для Jeep Джип.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Jeep |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 65.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | Jeep CHEROKEE (KL) 2013- |
| PCD | 110 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Виробник | Jeep |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |