






3 800 ₴/пара
Колісні проставки Мерседес 25мм. Проставки коліс Мерседес 2,5см 5х112 66,6 для Mercdes-Benz. Наскрізні колеса PCD 5x112 DIA 66.6 Проставки 2,5см Mercedes ML. Проставки 2,5см Mercedes-Benz ML163 (1997>2005). Проставки 2,5см Mercedes-Benz ML164 (2005>2011). Проставки 2,5см Mercedes-Benz ML166 (2012>2015).
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера R14, клас міцності 10.9, цинк, шестигранник під ключ 17мм.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5х112
Товщина: 25мм (2,5см)
Центрувальний виступ: є!
Діаметр центрувального виступу: 66,6мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходять на автомобілі Mercedes Benz:
Mercedes-Benz M-Класс W163 (1997>2005)
Mercedes-Benz M-Класс AMG W163 (2000>2005)
Mercedes-Benz M-Класс W164 (2005>2008)
Mercedes-Benz M-Класс AMG W164 (2006>2008)
Mercedes-Benz M-Класс W164 Restyling (2008>2011)
Mercedes-Benz M-Класс AMG W164 Restyling (2008>2011)
Mercedes-Benz M-Класс W166 (2012>2015)
Mercedes-Benz M-Класс AMG W166 (2011>2015)
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 350 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 350 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 500 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 400 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 55 AMG 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 270 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 430 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 320 4Matic
Mercedes-Benz ML (163) 1998>2005 ML 230 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 350 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 320 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 500 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 450 Hybrid 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 300 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 350
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 450 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 350 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 300 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 300 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 350 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 350 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 500 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 420 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 63 AMG 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 280 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 320 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (164) 2005>2012 ML 500 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 300 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 550 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 320 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 300 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 400 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 350 BlueTEC 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 350
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 63 AMG 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 63 AMG 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 500 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 350 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 350 CDI 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 350 BlueTEC 4Matic
Mercedes-Benz ML (166) 2011>2015 ML 250 CDI 4Matic
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Mercedes-Benz, Porsche |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | ML-Class |
| Сумісність з моделлю | Touareg, ML-Class, Q7 |
| Серія | M-KLASSE (W164) 2005-2011 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz M-KLASSE (W163) 1998-2005, Mercedes-Benz M-KLASSE (W164) 2005-2011, Mercedes-Benz M-KLASSE (W166) 2011-, Mercedes-Benz GL-KLASSE (X164) 2006-2012, Mercedes-Benz GL-KLASSE (X166) 2012- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |