



2 500 ₴/пара
Колісні проставки 15 мм для БМВ Е30. Проставки 4x100 57,1 BMW E30 товщина 15 мм (1,5 см) для оригінальних легкосплавних дисків БМВ Е30.
**Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 8 шт. подовжених болтів**
Параметры:
PCD (розболтовка): 4х100
Товщина: 15 мм (1,5см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: антикорозійне анодування
Проставки дають змогу "винести" диск з арки на 15 мм (1,5 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора".
У наявності є проставки завтовшки 20 мм, 25 мм і 30 мм для BMW E30 і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW 3 Touring (E30) 1987-1994, BMW 3 Cabriolet (E30) 1985-1993 |
| PCD | 100 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Виробник | BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |