




2 800 ₴/пара
Колесові проставки 20 мм для Renault. Проставки Рено 2,0 см PCD 5x114,3 Ø66,1 мм
Наскрізні проставки 20 мм із центрувальним виступом Ø66, 1 мм для автомобілів Renault.
**Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 10 шт. подовжених болтів**
Параметры:
PCD (розболтовка): 5х114,3
Товщина: 20 мм (2.0см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: антикорозійне анодування
Колір: чорний
Підходять для автомобілів:
RENAULT CLIO RS R 2013>
RENAULT ESPACE RFC 2015>
RENAULT FLUENCE Z 10/2009>
RENAULT GRAND SCENIC IV RFA 09/2016>
RENAULT KADJAR RFE 2015>
RENAULT KOLEOS RZG 2017>
RENAULT KOLEOS Y 06/2008>2016
RENAULT LAGUNA III T 11/2007>
RENAULT LAGUNA III SPORTOUR T 2008>
RENAULT LATITUDE T 2008>
RENAULT MEGANE III Z 09/2008>2015
RENAULT MEGANE III RS Z 2011>2015
RENAULT MEGANE IV RFB 2016>
RENAULT SCENIC III JZ 06/2009>2015
RENAULT TALISMAN RFD 2016>
RENAULT TRAFIC III (M1) JL-L 07/2014>
DACIA DUSTER
NISSAN QASHQAI J11 2014>
OPEL VIVARO-B (N1) F7 (X83)
Проставки дають змогу "винести" диск з арки на 20 мм (2,0 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора".
У наявності є подовжені болти чорного кольору (чорний цинк). З чорними болтами +100 грн до ціни пари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, Megane, Laguna |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Виробник | RS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |