





9 600 ₴/комплект
Колісні адаптери 35 мм для Mercedes-Benz G-клас. Проставки адаптери 3,5 см Гелендваген W463 W461 W460
Адаптери завтовшки 35 мм PCD 5x130 з центрувальним виступом Ø84,1мм і нарізними футорками М14х1,5.
Ціна вказана за комплект адаптерів (4 шт.)
*болти для кріплення до маточини автомобіля в комплекті (20 шт.)
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x130
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø84,1мм
Товщина: 35мм
Різь футорки: М14х1,5
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
Сумісність:
Mercedes-Benz G-Клас W460 [1979.. 1990]
Mercedes-Benz G-Клас W461 [1990. 1997]
Mercedes-Benz G-Клас W463 [1990. 2018]
Mercedes-Benz G-Клас W463 Facelift [2018. 2022]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Країна виробник | Польща |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 35 мм |
| Діаметр ЦО | 84.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz G-KLASSE (W460) 1979-1993, Mercedes-Benz G-KLASSE (W461) 1990-, Mercedes-Benz G-KLASSE (W463) 1989- |
| PCD | 130 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |