





8 200 ₴/комплект
Колісні адаптери 20мм для Toyota и Lexus. Проставки-адаптери Тойота Лексус 2см PCD 5x114,3 DIA Ø60,1мм зі шпильками М12x1.5. Адаптери товщиною 20мм з центровочним виступом Ø60,1мм та шпильками М12х1,5 для Тойота Лексус.
Параметри:
PCD (розболтовка): 5x114.3
Центруючий виступ: є
Діаметр центруючого виступц: Ø60,1мм
Товщина: 20мм (2см)
Різьба на шпильках: М12х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-T6
Колір: чёрный
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10шт) в комплекті.
Підходять на автомобілі:
Toyota Camry [1996 .. 2021]
Toyota Corolla XI (E180) Facelift [2016 .. 2022]
Toyota Corolla XII (E210) [2018 .. 2022]
Toyota RAV4 [1994 .. 2021]
Toyota Highlander [2001 .. 2021]
Toyota Venza [2009 .. 2021]
Toyota Sienna [1997 .. 2021]
Lexus ES [2001 .. 2021]
Lexus GS [1998 .. 2020]
Lexus IS [1999 .. 2021]
Lexus LS [1990 .. 2021]
Lexus NX [2014 .. 2020]
Lexus RX [1997 .. 2020]
Lexus RC [2014 .. 2021]
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
| Серія | CAMRY (V50) 2011- |
| Виробник | Toyota |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Сумісність | Lexus LS (UCF20) 1994-2000, Lexus LS (UCF30) 2000-2006, Lexus LS (UCF10) 1989-1995, Lexus LS (UCF4 UVF4) 2006-, Lexus IS I (JCE1_ GXE1_) 1999-2005, Lexus IS SportCross 2001-2005, Lexus RX (MCU15) 2000-2003, Lexus RX (U15) 1997-2003, Lexus RX (U38) 2003-2008, Lexus RX (AGL GGL GYL) 2008-, Lexus LX (UZJ100) 1998-2007, Lexus LX (URJ) 2007-, Lexus ES (V4) 2006-2012, Lexus ES (AVV6 GSV6 ASV6) 2012- |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |