




3 200 ₴/пара
Колесові проставки 25 мм для BMW X5 E53 BMW X3 E83. Наскрізні проставки БМВ Х5 Е53 БМВ Х3 Е83 2,5 см PCD 5x120 Ø72,6 мм.
Наскрізні колісні проставки 25 мм з центрувальним виступом Ø72,6 мм для BMW X5 в кузове Е53 (1999-2006) и BMW X3 в кузове Е83 (2003-2010)
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø72,6мм
Товщина: 25мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії. Алюмінієві проставки легші за сталеві понад 2,5 раза.
Ціна вказана за пару (2 шт.) проставок і 10 шт. подовжених болтів.
Сумісність:
BMW X5 I (E53) [1999...2003]
BMW X5 I (E53) Facelift [2003...2006]
BMW X3 I (E83) [2003...2006]
BMW X3 I (E83) Facelift [2006...2010]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) [2001...2005]
BMW 7 Series (E65/E66/E67/E68) Facelift [2005...2008]
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
У наявності в Києві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E53) 2000-, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X3 (E83) 2004- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 7-Series |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |