





3 500 ₴/пара
Колісні проставки 3 мм Фольксваген Ауді Шкода PCD 5x112 DIA 57.1
Проставки колісних дисків 3см для Volkswagen Skoda Audi.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера, клас міцності 10.9, шестигранник під ключ 17 мм.
Параметри:
Разболтовка PCD: 5х112
Товщина: 30мм (3см)
Центральний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Покриття: захисне оксидування
У наявності є проставки VAG завтовшки 5мм, 10мм, 12мм, 13мм, 15мм, 20мм і 25мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Марка | Volkswagen |
| Виробник | VAG |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |