





4 800 ₴/пара
Колесові проставки БМВ 30 мм для BMW X5 BMW X6. Проставки адаптери для БМВ 3 см 5х120 ЦО 74,1.
Проставки 30 мм для BMW X5 E70, BMW X5 F15, BMW X6 F16, BMW X5M F85, BMW X6M F86
Параметры:
PCD (разболтовка): 5х120
Товщина адаптера: 30 мм (3,0 см)
Центральний виступ: 74,1 мм
Футорки з різзю М14х1,25
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
# Ціна вказана за пару (2 шт.) адаптерів #
* болти для кріплення до стопи автомобіля входять до комплекту.
Підходять на автомобілі:
BMW X5 (E70) (2006-2010)
BMW X5 (E70) Facelift (2010-2013)
BMW X5 (F15) (2013-2018)
BMW X5 M F85 (2014-2019)
BMW X6 (F16) (2014-2019)
BMW X6 M F86 (2014-2019)
Ці адаптери (проставки) дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок і М обсівів.
У наявності в Києві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Польща |
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |