





3 400 ₴/пара
Колесові проставки 30 мм для BMW X5 F15, BMW X5 E70, BMW X5M F85, BMW X6 F16, BMW X6 E71, BMW X6M F86. Наскрізні проставки БМВ Х5 Ф15, БМВ Х5 Е70, БМВ Х5М Ф85, БМВ Х6 Ф16, БМВ Х6 Е71, БМВ Х6 Ф86 3см PCD 5x120 Ø74,1мм.
Наскрізні колісні проставки 30 мм з центрувальним виступом Ø74,1 мм для BMW X5 и BMW X6.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø74,1мм
Товщина: 30мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Цвет: cерый
Проставки виготовлені з алюмінієвого сплаву, що забезпечує їх легкість і захист від корозії. Алюмінієві проставки легші за сталеві понад 2,5 раза.
Ціна вказана за пару (2 шт.) проставок і 10 шт. подовжених болтів.
Болти в комплекті М14х1,25х60мм з конусною посадкою та головкою під ключ 17 мм, покриття чорний цинк, клас міцності 10.9
Сумісність:
BMW X5 (E70) [2006...2010]
BMW X5 (E70) Facelift [2010...2013]
BMW X5 (F15) [2013...2018]
BMW X5 M F85 [2014...2019]
BMW X6 (E71) [2008...2012] тільки для передньої осі
BMW X6 (E71) Facelift [2012...2014] тільки для передньої осі
BMW X6 (F16) [2014...2019]
BMW X6 M F86 [2014...2019]
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 30 мм (3 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду. Чудове рішення для власників розширювачів арок і М обвісів.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
У наявності в Києві.
Відсилання на день замовлення під час оформлення заявки до 16:00
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Польща |
| Марка | BMW |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |