





4 400 ₴/пара
Колесові адаптери 25 мм для Honda и Acura. Проставки-адаптери Хонда Акура 2.5 см PCD 5x114,3 DIA Ø 64,1 мм із шпильками М12x1.5. Адаптери завтовшки 25 мм із центрувальним виступом Ø 64, 1 мм і шпильками М12х1,5 для Хонда и Акура.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x114.3
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø64,1мм
Товщина: 25 мм (2,5см)
Різь на шпильках: М12х1,5
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
# Ціна вказана за пару (2 шт.) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10 шт.) у комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Країна виробник | Польща |
| Марка | Acura |
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 64.1 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність | Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003-, Honda ACCORD VIII (CU) 2008-, Honda Crosstour (TF) 2009-, Honda CR-Z (ZF) 2010-, Honda ACCORD VI Hatchback (CH) 1999-2002, Honda CR-V II (RD_) 2001-2006, Honda CR-V III (RE) 2006-, Honda ACCORD VI (CG CK) 1997-2003, Honda CR-V IV (RM) 2012-, Honda ACCORD VI Coupe (CG) 1997-2003, Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda HR-V (GH) 1999 -, Honda INTEGRA Coupe (DC2 DC4) 1993-2001, Honda ACCORD VIII TOURER 2008- |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |