





4 700 ₴/пара
Колесові адаптери 25 мм для Ford Mustang. Проставки-адаптери Форд Мустанг 2.5 см PCD 5x114,3 DIA Ø70,5 мм із шпильками М12x1.5. Адаптери завтовшки 25 мм із центрувальним виступом Ø70,5 мм і шпильками М14х1,5 для Форд Мустанг.
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x114.3
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø70,5мм
Товщина: 25 мм (2,5см)
Різь на шпильках: М14х1,5
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
Сумісність:
Ford Mustang VI (S550) [2015 .. 2017]
Ford Mustang VI (S550) Facelift [2018 .. 2022]
Ford Mustang Shelby GT350 III [2016 .. 2021]
Ford Mustang Shelby GT500 III [2020 .. 2022]
# Ціна вказана за пару (2 шт.) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10 шт.) у комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | США |
| Марка | Ford |
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 70.5 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |