







3 500 ₴/пара
Колісні адаптери 20мм для Jeep Compass. Проставки-адаптери Джип Компас 2см PCD 5x114,3 DIA Ø67,1мм зі шпильками M12x1.5. Адаптери товщиною 20мм з центровочним виступом Ø67,1мм і шпильками М12х1,5 для Джип Компас.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x114.3
Центруючий виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 67,1мм
Товщина: 20мм (2 см)
Різьба на шпильках: М12х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобілю (10шт) у комплекті.
Підходять на автомобілі:
Jeep Compass I (MK) (2006...2010)
Jeep Compass I (MK) Facelift (2011...2017)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Hyundai, Jeep, Mazda, Kia |
| Марка | Jeep |
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |