






2 800 ₴/пара
Колісні проставки BMW E39 20мм (розширювачі) для дисків БМВ Е39 и Е39 М5.
Алюмінієві легкі проставки для розширення колії BMW (БМВ) Е39. Проставки для виносу дисків БМВ 2см PCD 5x120 DIA 74.1
*** Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами (10шт.) для їх кріплення***
Параметры:
PCD (розболтовка): 5х120
Товщина проставки: 20мм (2,0см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 74,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Колір: сірий
Підходять на автомобілі:
BMW Serie 5 E39
BMW М5 E39
Ці проставки дають змогу "винести" (висунути назовні) диск з арки на 20мм (2см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш спортивний агресивний вигляд.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та при повному вивороті керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів BMW і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 5-Series, X6 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW 5 (E39) 1995-2003, BMW 5 Touring (E39) 1997-2004 |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |