






2 500 ₴/пара
Колісні проставки БМВ 12 мм 5х120 для БМВ Ф10 Ф30 Ф31 Ф32 Ф34 Ф07 Ф06 Ф20 Ф21. Проставки БМВ 12 мм 5х120 72,5 для BMW F20 F21 F22 F23 F30 F31 F34 F32 F33 F36 F10 F11 F07 F06 F12 F13 F01 F02 F03 F04. Наскрізні колеса 1,2 см BMW PCD 5x120 DIA 72.5 з подовженими болтами.
## Ціна вказана за пару (2 шт.) проставок і 10 шт. подовжених болтів ##
Характеристики:
Товщина: 12 мм (1,2см)
PCD (разболтовка): 5х120
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 72,5 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Підходять на автомобілі BMW:
BMW 1 Series
F20 F21
BMW 2 Series
F22 F23
BMW 3 Series
F30 F31 F34
BMW 4 Series
F32 F33 F36
BMW 5 Series
F10 F11 F07
BMW 6 Series
F06 F12 F13
BMW 7 Series
F01 F02 F03 F04
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Стан | Новий |
| PCD | 120 |
| Марка | BMW |
| Діаметр ЦО | 72.5 мм |
| Сумісність | BMW 7 (F01 F02 F03 F04) 2008-, BMW X3 (F25) 2010-, BMW 3 (F30 F35 F80) 2011-, BMW 3 Touring (F31) 2011-, BMW 3 GRAN TURISMO (F34) 2013-, BMW 4 Coupe (F32 F82) 2013-, BMW X4 (F26) 2014-, BMW 4 Gran Coupe (F36) 2014-, BMW 4 Cabriolet (F33 F83) 2013-, BMW 1 (F20) 2010-, BMW 1 (F21) 2011-, BMW 2 Coupe (F22) 2013-, BMW 5 GRAN TURISMO (F07) 2009-, BMW 5 (F10 F18) 2010-, BMW 5 Touring (F11) 2010-2011, BMW 6 Cabriolet (F12) 2011-, BMW 6 Coupe (F13) 2010- |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 1-Series, 3-Series, 5-Series, 6-Series, 7-Series, X3 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |