






3 000 ₴/пара
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Jeep, Mazda, Kia |
| Внутрішній діаметр | 67.1 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Виробник | Alfarro |
| Діаметр ЦО | 67.1 мм |
| Сумісність | Kia SPORTAGE (JE_) 2004-2010, Kia SPORTAGE (SL) 2010-, Mazda 6 Hatchback (GG) 2002-2007, Mazda 6 (GG) 2002-2007, Mazda 6 Station Wagon (GY) 2002-2007, Mazda 6 Sport (GH) 2007-2012, Mazda 6 (GH) 2007-2012, Mazda 6 Sport Kombi (GH) 2008-2012, Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 929 I (LA) 1978-1986, Mazda CX-7 (ER) 2006-, Mazda 3 (BK) 2003-2009, Mazda 3 Sedan (BK) 2000-2009, Mazda 3 (BL) 2009-, Mazda 3 Sedan (BL) 2009-, Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda MPV III (LY) 2005-, Mazda 5 (CW) 2010-, Mazda CX-5 (KE) 2011-, Mazda CX-9 (TB) 2006- |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| PCD | 114.3 |
| Марка | Mazda |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |