




300 ₴/комплект
Пластикові центрувальні кільця на ступицю 67,1 - 60,1 ( 67,1/60,1) для Toyota (Тойота), Lexus (Лексус), Suzuki (Сузукі), Renault (Рено), Nissan (Ніссан). Проставочні кільця 67.1 - 60.1 дозволяють відцентрувати циск з ЦО 67,1 мм на ступиці з ЦО 60,1 мм.
Параметри:
Зовнішній діаметр: 67,1 мм
Внутрішній діаметр: 60,1 мм
Товщина: 10мм (1,0 см)
Матеріал: термопластик (280°С)
Колір: червоний
Фаска для фіксації в диску: є
Ціна вказана за комплект (4 кільця).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus, Suzuki, Renault, Nissan, Smart |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, Camry, Corolla, RAV4, Sandero, Logan, Dokker, LS, NX, RX, Micra, Note, Clio, Espace, Kangoo, Laguna, Megane, Modus, Scenic, Forfour, Fortwo, Grand Vitara, Kizashi, SX4, Swift, Vitara, Auris, Avensis, Prius |
| Виробник | Getman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Термопластик |
| Зовнішній діаметр | 67.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |