




300 ₴/комплект
Пластикові центрувальні кільця на ступицю 67,1 - 63,4 ( 67,1/63,4) для Ford (Форд), Volvo (Вольво), Jaguar (Ягуар), Land Rover (Ленд Ровер). Проставочні кільця 67.1 - 63.4 дозволяють відцентрувати циск з ЦО 67,1мм на ступиці з ЦО 63,4 мм.
Параметри:
Зовнішній діаметр: 67,1 мм
Внутрішній діаметр: 63,4 мм
Товщина: 10мм (1,0 см)
Матеріал: термопластик (280°С)
Колір: синій
Фаска для фіксації в диску: є
Ціна вказана за комплект (4 кільця).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 63.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus, Fusion, Kuga, Mondeo, Transit, S-Type, XF, XJ, X-Type, Discovery, Freelander, Range Rover Evoque, C30, C70, S40, S60, S80, V40, V50, V70, XC60, XC70, XC90 |
| Виробник | Getman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Термопластик |
| Зовнішній діаметр | 67.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 63.4 мм |
| PCD | 108 |
| Стан | Новий |